Przejdź do treści

MASH MACHINE
Jak to działa?

Dee Jay device for everyone!

Urządzenie przemienia uczestników w DJ podobnie jak klocki Lego w konstruktorów.
Na blacie masz 40 kontrolerów podzielonych na 4 grupy:
– Bass x10 sampli
– Melodia x10 sampli
– Perkusja x10 sampli
– Vocal x10 sampli
Każda grupa to 10 różnych sampli dźwiękowych, które odpalasz stawiając poszczególne kontrolery na blacie. Czyli w jednym momencie masz 40 różnych zapętlonych fragmentów dźwiękowych, które możesz dowolnie ze sobą zestawiać i miksować. Zestaw 40 sampli muzycznbych nazywamy soundbankiem.Urządzenie przemienia uczestników w DJ podobnie jak klocki Lego w konstruktorów.

Soundbanks

Dzięki współpracy z dziesiątkami artystów, urządzenie regularnie aktualizujemy i posiadamy już ponad 40 różnych, specjalnie skomponowanych soundbanków w różnych stylach muzycznych: pop, rock, muzyka elektroniczna, deep, klasyczna, świąteczna, swing, groove, future beats, relaksacyjna, hiphop, clubowa, funky i wiele więcej. Rodzaj muzyki możemy zmienić w dowolnym momencie dopasowując się do Uczestników – nudno na pewno nie będzie!

Wszystko skomponowane jest w taki sposób, że nie ma możliwości, aby komuś coś nie wyszło, powstał hałas. Gdy złapiesz rytm, zgodnie z którym kładziesz na blacie kolejne kontrolery, wymieniasz, zabierasz, dodajesz… wtedy zaczyna się prawdziwy performance. A jeśli przy stole jest więcej niż jedna osoba, zaczyna się niezwykła, integrująca współpraca.

To nie wszystko!

Położenie ma znaczenie. W zależności, w którym miejscu położysz na blacie kontroler uzyskasz inny efekt. Możesz wykorzystać filtr wzmacniając wysokie lub niskie tony, jak również echo i pogłos.

Nagraj swój utwór!

Spodobał Ci się Twój utwór i chcesz się nim podzielić ze znajomymi? Doskonale. Mash Machine umożliwia zapisanie go i wysłanie na Twój email lub zapisanie na udostępnioną pamięć USB.

.

Słuchawki czy kolumny?

Impreza wieczorna z DJ, zespołem i Mash Machine na tej samej sali. A może Mash Machine ustawione w biurze, w trakcie pracy?
To nie problem!
Urządzenie możemy podłączyć do nagłośnienia estradowego, jak również do bezprzewodowych słuchawek wykorzystywanych w Silent Disco. A może jedno i drugie, aby była możliwość zastąpienia na evencie profesjonalnego DJ’a muzyką graną przez uczestników na Mash Machine? Efekt WOW gwarantowany!

Mamy coś jeszcze!
Personalizacja dźwięków…

Sample dźwiękowe mogą być dedykowane, personalizowane pod wydarzenie. Oznacza to, że możemy skomponować cały soundbank, lub wymienić kilka, wybranych sampli z istniejących kompozycji na dedykowane dźwięki (np. charakterystyczna sentencja z konferencji, brzdęki butelek, warkot silników, fragment dźwiękowy z reklamy Klienta). Dowiedz się więcej o personalizacji.

Personalizacja wyglądu

Wygląd urządzenia możemy dopasować do wydarzenia! Możemy zmienić grafikę na kontrolerach, ich wygląd, a także całą grafikę opakowania.

Zastosowanie

Mash Machine sprawdzi się na każdym evencie — bez względu czy organizujesz spotkanie biznesowe, czy jako indywidualna osoba poszukujesz atrakcji na prywatną imprezę. Mash Machine sprawdzi się zawsze i wszędzie i nie jest to pusta obietnica!

Wielokrotnie nasi Klienci wykorzystali naszą usługę rezerwując Mash Machine na bankiety, targi, szkolenia, wieczory tematyczne, festiwale, festyny, domówki, wesela, na imprezy i promocje w klubach i inne imprezy okolicznościowe. Wykorzystujemy kolumny lub słuchawki silent disco, dlatego otoczenie nie ma dla nas znaczenia. Mash Machine sprawdza się również jako kreatywny i angażujący środek promocyjny w działaniach marketingowych. Przyciąga uwagę wizualnie i dźwiękowo, a w dodatku można ja dowolnie personalizować!

Masz swój pomysł na wykorzystanie Mash Machine?
Zadzwoń, z wielką chęcią zrealizujemy najbardziej kreatywne koncepcje!

Dowiedz się więcej: