Przejdź do treści

Marketing
& Mash Machine

Mash Machine

Dee Jay device for everyone!

Marketing obejmuje mnóstwo różnych działań, strategii i taktyk. Głównym zadaniem marketingu jest wsparcie sprzedaży. Promowanie produktów i usług tak, by w rezultacie jak najwięcej klientów dokonywało zakupu. Obecnie Klienci są atakowani z każdej strony, a marketing angażujący jest jedną z najefektywniejszych form zaistnienia w pamięci i budowaniu marki na podstawie pozytywnych doznań, nawet jeśli nie są bezpośrednio związane z marką.

Zaangażuj, promuj, ale rób to nienachalnie. Niech potencjalni Klienci bez namawiania sami przyjdą i zainteresują się Twoim stoiskiem promocyjnym. Dzięki zbudowaniu pozytywnych doświadczeń, łatwiej będzie Ci przekazać ofertę lub nawiązać kontakt z potencjalnym Klientem!

Ludzie cenią sobie wysoką jakość, unikatowe przedmioty i usługi, lubią czuć się wyjątkowym, lubią otrzymywać prezenty i być doceniani.

To wszystko zapewnia Mash Machine.

Dzięki Mash Machine, przyciągniesz uwagę wszystkich w okolicy – dźwiękowo, wizualnie i behavioralnie. Radość i dobre wrażenia innych osób zwiększają zainteresowanie, zaufanie, a w konsekwencji angażują. Takie jest właśnie Mash Machine!
Jest atrakcją, która przykuwa uwagę wizualnie. Twój branding będzie dobrze eksponowany na powierzchni całego, podświetlonego od wewnątrz urządzenia.

Uwagę przykuwać będzie również dobra dla ucha muzyka płynąca z urządzenia, która przyciąga, ale i wpływa na pozytywny odbiór.

Osoby, które skierują wzrok lub nachylą ucha w naszym kierunku, na pewno zainteresują się stoiskiem. Gdy już podejdą, zobaczą czym jest magia. W kilka sekund zamienimy ich w performerów muzycznych. Stworzymy efekt WOW, kiedy to źrenice szeroko się otwierają, gdy Uczestnik zobaczy, że płynące z głośników dźwięki są stworzone przez ich samych.

Urządzenie zapewnia możliwość brandingu i wyjątkowe doznania, które pozytywnie zaangażują Twoich potencjalnych Klientów.

Wykorzystaj Mash Mashine stacjonarnie, wszędzie tam, gdzie są Twoi Klienci. Pracowaliśmy już na targach, festynach, na stoiskach promocyjnych w klubach, na eventach, kongresach, na różnego typu eventach i na stoiskach handlowych.

Zadbaj o customer experience wykorzystując Mash Machine jako część wystroju i wyposażenia sklepu, lady, poczekalni czy biura. Zapewnisz rozrywkę i zaangażujesz swoich Klientów, gwarantując im niepowtarzalne doznania, które na pewno zapadną im w pamięci.

Potrzebujesz więcej pomysłów, inspiracji? Skontaktuj się z nami!

Nasz zespół jest dla Ciebie. Możesz na nas liczyć!