Przejdź do treści

Muzeum, centrum kultury, przedszkola, instalacje stałe

Mash Machine

Dee Jay device for everyone!

Czy zastanawiałeś się, co wyróżnia muzea czy centra rozrywki od innych? Czego poszukują odbiorcy w obecnych czasach, jaka oferta jest w stanie trafić do wszystkich pokoleń?

Zwróć uwagę, że wygrywają miejsca, które przyciągają uwagę ciekawymi i innowacyjnymi rozwiązaniami, które są w stanie zwrócić uwagę i zaangażować. Bez względu czy mówimy o muzeum, centrum rozrywki, szkole czy przedszkolu – zapewnij swoim odbiorcom coś nowego, jakościowego, co na kilku płaszczyznach odbioru zapewni dobre doznania.

Zaskocz pozytywnie swoich odwiedzających, zainspiruj, spowoduj, że będą mówili o Twoim miejscu.

Zaangażuj, pozostań w pamięci i podaruj upominek!

Tak, Mash Machine zapewni to wszystko. Wyglądem możemy dopasować Mash Machine do miejsca, tematyki lub formy przekazu. Urządzenie zwróci uwagę i przyciągnie, aby potem zaangażować w muzyczny performance bazujący na gotowych soundbankach lub dedykowanych, skomponowanych pod konkretną wystawę. Może być to forma rozrywkowa lub edukacyjna – wszystko zależy od potrzeb i pomysłu.

Na zakończenie podaruj upominek – uczestnik może wysłać na swoją skrzynkę mailową stworzone nagranie muzyczne. Mail może być personalizowany, dzięki czemu w wiadomości mogą pojawić się również wspomnienia nawiązujące do miejsca, w którym uczestnicy mieli okazję skomponować swoją muzykę.

Urządzenie Mash Machine z dumą wykorzystują m.in. Zamek Wielkich Książąt Litewskich w Wilnie, Muzeum Instrumentów Ludowych w Kownie, Interaktywne Muzeum Liviko w Estonii czy Centrum Nauki Kopernik w Toruniu.

Dlaczego na wystawie starożytnych instrumentów, nie pozwolić odbiorcom, aby sami skomponowali z tych dźwięków swojej muzyki? Podążaj z duchem czasu i pozwól łączyć tradycyjne treści z dozą nowoczesności, gwarantując swoim odbiorcom nietuzinkowe doznania i formę przekazu!

Przedszkola

Mash Machine jest również idealną atrakcją dla dzieci w trakcie imprez festynów, ale również jako urządzenie do nauczania w przedszkolach. Poznawanie muzyki poprzez rytm, dodawanie dźwięków i nauka. Muzykę budujemy niczym zamki z lego, układając kolejne klocki na blacie. Urządzenie inspiruje i poszerza wiedze młodych Użytkowników, którzy zaczynają zauważać z ilu elementów jest zbudowana muzyka.
Mamy oczywiście niskie wersje Mash Machine dopasowane do dzieci w wieku przedszkolnym.

Potrzebujesz więcej informacji, inspirację? Skontaktuj się z nami i skorzystaj z naszej kreatywności i doświadczenia!

Będąc dystrybutorem, wynajmujemy jak i sprzedajemy Mash Machine, zatem znalazłeś właściwe miejsce, aby dowiedzieć się wszystkiego i zdobyć Mash Machine do Twojej przestrzeni.