Przejdź do treści

Ślub, Wesele

domówka, a może wieczór Panieński / Kawalerski?
Atrakcja na wszelkiego rodzaju imprezy okolicznościowe.

Mash Machine

Dee Jay device for everyone!

Mash Wesele, Urodziny, Domówkę, Wieczór Kawalerski, Panieński, Jubileusz lub inne ważne wydarzenie, i poszukujesz nietuzinkowej i pewnej atrakcji dla swoich gości? Uważasz, że fotobudka, gifbox, budka 360, fotolustro, itd. to oklepany pomysł, jednocześnie chcesz zaangażować wszystkich uczestników, którzy będą pozytywnie wspominali to spotkanie?
Potrzebujesz czegoś, co będzie świetnie wyglądało, będzie spersonalizowane pod Twoje wydarzenie, zachwyci, a jednocześnie zaangażuje wszystkich obecnych?
Jak możesz się domyślić, mamy dla Ciebie rozwiązanie – MASH MACHINE!

Urządzenie do tworzenia muzyki przez Twoich gości na pewno zrobi na nich efekt WOW. Mało tego – będą też mogli nagrać i udostępnić stworzoną muzykę w swoich mediach społecznościowych!

Zaskocz wszystkich i zapewnij atrakcję, która zaangażuje wszystkich i zmieni wydarzenie w muzyczny performance, którego będziecie autorami. Zagwarantuj wyższy poziom rozrywki.

W trakcie spotkania zapewniamy animatora, który dopasuje się do formy wydarzenia. Chcesz poznać jak działa Mash Machine?

Personalizacja

Urządzenie możemy w pełni personalizować zmieniając jego wygląd, aby na podświetlanej grafice pojawiły się imiona Młodej Pary, nazwy Waszej Domówki lub specjalna dedykacja! Możliwości są nieograniczone!

Koszt

Zastanawiasz się, jaka jest cena wynajęcia urządzenia z obsługą?

Usługa jest zwolniona z vat, dlatego oferta cenowa będzie korzystna również dla Klientów indywidualnych! Dopasujemy się do Twojego wydarzenia i możliwości, dlatego czekamy na kontakt.

Jeśli potrzebujesz pomysłów, chcesz, byśmy Cię zainspirowali?

Skontaktuj się z nami, a na pewno znajdziemy najlepsze rozwiązanie!
Nasz team jest dla Ciebie.